Kargo Süreci

Ürünlerinizi sipariş günü veya en geç ertesi gün kargoya veririz. İstanbul’da ertesi gün, diğer tüm şehirler için ise kargolar 1-3 iş günü taşıma süresi isterler.

Kargo gönderimleriniz Aras Kargo ile gerçekleştirilir. Kargo firması değişim talebinde bulunabilirsiniz. Bu durumda kargo masrafları alıcıya ait olacaktır.

Siparişinizin ardından bizi arayarak ulaşırsanız müşteri destek ekibimiz size yardımcı olacaktır.

250 Tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo masrafını karşılaşmaktadır. Altında kalan rakamda ise kargo firması ile anlaşmamız sonucunda sadece 19 TL ödeme yaparsınız. Bu bedel alışveriş sırasında sizden tahsil edilir. Siz kargo firmasına teslimat sırasında ayrıca bir ödeme yapmazsınız.

Sitemizden vermiş oldugunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilecektir.Ayrıca sitemize üye girişi yaptığınızda hesabım bölümünden siparişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.

Hayır. Eğer bir yardım veya bağış için bir alım yaptı iseniz kargo bedelini My.Poster karşılamaktadır. Bu işlem için siparişinizden sonra bize ulaşmanız gerekir.

Ürün değişimi protokolüne göre kargo bedeli size aittir.

 

Ürün değişimi ve iade süreci:

Bunun için en hızlı yöntem Mağazadan kolay değişimdir. İster çevrimiçi olarak ister mağazada satın almış olun, alışverişi yapmak için ürününüzü 4. Levent’te yer alan ofisimize getirebilirsiniz. Çevrimiçi siparişler için, çevrimiçi iade sistemimiz aracılığıyla orijinal ödeme yönteminize geri ödeme yapmamız gerekecektir. Daha sonra mağazadan alternatif bir beden, renk veya ürün seçebilir, mağazadan sipariş verebilir ve kargoya çıkmasını isteyebilirsiniz.

Online değişim yapabilirsiniz. Ürününüzü geri göndererek ve değişim talebinde bulunarak farklı bir boyut veya renkte biriyle değiştirebilirsiniz. Bununla birlikte, ekstra nakliye ve işlem ücretleri olacaktır. Takas ettiğiniz ürün daha yüksek bir değere sahipse, aradaki fark da sizden tahsil edilecektir.

Ürününüzü sipariş tarihinden itibaren 14 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Zarar görmemiş (yeniden satılabilir) ürünler değişime tabidir. Ürün değişiminde fikir değişikliği sebebini gösteremezsiniz. Bu sebeple ürün seçiminde seçici olmanız faydanızadır. Ürün iadesinde ürünü orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza ulaştırmanız yeterlidir. Ürün değişiminde bu şartlarla beraber hangi ürünü istediğinizi ürün iade ve değişim formuna ekleyerek bize ulaştırmanız yeterlidir.

My.Poster Club’da ürün değişimi çok kolaydır. Tüm ürünlerimizin sonuna kadar arkasında olduğumuz için %100 kolay iade ve değişim süreci uygularız. Ürününüzle beraber gelen iade & değişim formunu doldurup ürün ile beraber bize göndermeniz halinde süreci başlatırız. İade ve değişim şartlarına uygun ürünler derhal iade alınır veya değişimi yapılır.

Ürün tarafımıza iade edildikten ve iadesi onaylandıktan sonra ödeme havale veya EFT yolu ile yapıldı ise aynı gün paranız iade edilir. Ödemenizi kredi veya banka kartı ile yaptı iseniz bankanıza tarafımızdan talimat verilir ve bizde olan ürün bedelinin tarafınıza aktarılması istenir. Bu süreç bankaya göre değişmekle birlikte en erken 2 en geç 7 iş gününü bulmaktadır.

Ürün sergileme:

My.Poster Club’da ürünlerinizi sergileyebilir, satışa çıkarabilirsiniz. Sergileyeceğiniz ürünleri ve satış fiyatlarını bize iletmeniz halinde sizinle en kısa zamanda irtibata geçer ve size özel bir koleksiyon açarız.

My.Poster Club’da sizin adınıza hazırlanan koleksiyonların tanıtım ve reklamlarını biz üstleniriz. Sergileme, satış, reklam ve vergi giderleri de dahil olmak üzere tüm girdiler bize aittir. Size özel bir kâr payı teklif eder ve yıllık anlaşma sonucunda ürünlerinizi sergileriz.

Her ayın 15 ve 30’unda ödemeler toplanarak hesabınızıa yatılırılmaktadır.

My.Poster Club’da size ait olan ürünlerin tıklanma, görüntülenme ve satış istatistikleri size düzenli olarak raporlanır. Satışlar hakkında ayrıntılı bilgiler her 15 günde bir size iletilir.

0
Başa Dön

Ürünler İçin Arama

Ürün sepetinize eklendi