My.Poster Club, hem tanınmış hem de geleceğin sanatçılarından benzersiz yüksek kaliteli poster ve sanat baskıları seçkisi sunan İstanbul merkezli bir çevrimiçi mağazadır.

– İLHAMIMIZ DÜNYA KÜLTÜRLERİNDEN GELİYOR
Yöresel, bölgesel zenginlikler bizim için ırk isimleri ile değil yörelerin adları ile anılır ve dünyayı bir kültürler bütünü olarak görürüz. Bu ‘insan’ köklerimizi yaratıcı endüstrideki yeni ve yenilikçi teknolojiyle birleştiren bir yaşam tarzı, moda ve iç tasarım trendleri ile ürünler sunarız.

Tüm dünyadaki dergilerde ve gazetelerde yer alan özelliklerin yanı sıra, My.Poster Club, önde gelen sayısız iç mekan ve tasarım blogları tarafından tavsiye edilmiş, benzersiz seçimleri ve yüksek kaliteli sanat baskıları ile tanınmaktadır.

– My.Poster Club’ın ÖZEL KOLEKSİYONLARI
My.Poster Club Koleksiyonu, farklı sanatçılar, fotoğrafçılar ve tasarımcılar tarafından My.Poster için özel olarak yaratılan ve uzman ekibimiz tarafından kurum içinde küratörlüğü yapılan sanat baskılarından özenle seçilmiş seçkilerdir. Diğer tüm ürünler daha genel ortak paylaşımlar, dijital ürünler içerir.

– My.Poster Club’da YER ALMAK
My.Poster Club ile çalışmak isteyen, hevesli bir sanatçı mısınız? Biz çalışmalarına inandığımız sanatçılar için özel başlıklar açmakta ve sanatçıya sürdürülebilirliği için özel teklifler sunmaktayız. partner@MyPosterClub.com adresinden bize bir e-posta gönderin, size en kısa zamanda geri dönelim. Lütfen çok sayıda başvuru aldığımızı ve her bir gönderiyi ayrı ayrı değerlendirmek için gereken zamanı harcamaktan gurur duyduğumuzu unutmayın, bu nedenle size geri dönmemiz için bize 5 güne kadar süre verin.

feature 1
Kaliteli ve ulaşılaibliir

Kaliteli ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla almanızı sağlıyoruz.

feature 2
Hızlı ve Ücretsiz Kargo

250₺ üzerine ücretsiz ve aynı gün kargo hizmeti.

feature 3
Özgün Eserler

Sadece geleneksel değil modern çizgide de en yeni eserler.

feature 4
7/24 Destek

Her gün ve her saat ulaşabildiğiniz olağandışı müşteri hizmetleri.

My.Poster Kalitesi

about us 2

Özel Tasarımlara Yer Veriyoruz

Ürünlerini sergilemek isteyen tüm sanatçı ve sanatçı adayları ile işbirliği içerisindeyiz. Dilerseniz iş ortağımız olmak için isortagi@myposterclub.com'a mail gönderebilirisiniz.

about us 3

Bize Özel Çerçeveler

%100 yerli çam ağaçlarından, el yapımı ahşap çerçeveler My.Poster için hazırlanıyor. Çerçevelerimiz Bolu’da bizim için özel olarak üretiliyor ve My.Poster.Club posterleri ile buluşmayı heyecanla bekliyor.

about us 4

Hızlı ve Güvenli Teslimat

Tüm ürünlerimizi özel olarak paketliyor, kargoların size sorunsuz ulaşması için teslimata kadar sizin yerinize izliyor ve hızlı teslimat sağlıyoruz.

Club üyelerinden

Cuma akşamı sipariş verdim ve pazartesi 12:30'da paket yanımdaydı. Hiç bu kadar hızlı bir sipariş işleme ile karşılaşmadım.
Güleryüzlü müşteri hizmetlerinden çok memnun kaldım. Her personel, tüm ürünler hakkında iyi bir anlayışa sahip görünüyordu. İmza: Çok mutlu müşteri 🙂
Siparişte küçük bir hata oldu. Fakat hızla çözüldü sorunum ve doğru siparişi aldım. Teşekkürler.
Her şey mükemmel. Ben tavsiye ederim!
Siparişimin ilk anından teslimatına kadar yakından ilgilenen Arda beye çok teşekkürler. 🤩
Everything is perfect. I would recommend!
Her şey güzeldi ama hediye ürün için ayrıca teşekkürler. Sürpriz oldu 🙂

Sizin İçin Çalışan My.Poster Ekibi

Art Direktör
Grafik Tasarımcı
Grafik Tasarımcı
Müşteri İlişkileri
Müşteri İlişkileri
0
Başa Dön

Ürünler İçin Arama

Ürün sepetinize eklendi